Zdrowie

Profesjonalnie realizowane zamówienia dotyczące zaproszeń ślubnych

Oprawa poligraficzna dla każdego ślubu udostępniona jest w sklepie Margo & Bees. Wszechstronna oferta wedding stationery zawiera: zaproszenia ślubne z motywem kwiatów, zaproszenia ślubne glam, zaproszenia ślubne na jednej kartce, zaproszenia ślubne eko, zaproszenia ślubne dla rodziców, zaproszenia ślubne klasyczne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ślubne ekskluzywne, zaproszenia ślubne rustykalne, niebanalne zaproszenia na ślub, proste zaproszenia na ślub, zaproszenia na ślub cywilny, zaproszenia ślubne boho, zaproszenia ślubne w stylu geometrycznym, zaproszenia na ślub z motywem pory roku, zaproszenia ślubne vintage, zaproszenia ślubne koronkowe, nowoczesne zaproszenia ślubne, ręcznie pomalowane zaproszenia na ślub, przezroczyste zaproszenia ślubne oraz zaproszenia ślubne wycinane.

Jeżeli narzeczeni w tak dużym katalogu nie wyszukają odpowiedniego zaproszenia, to mogą decydować się na złożenie zamówień indywidualnych. Na życzenie klientów spersonalizowane zaproszenia mogą być uzupełniane o nazwiska gości, datę oraz miejsce zaślubin oraz wesela.

Zaproszenia z Margo & Bees od razu sugerują gościom, w jakiej stylistyce będzie utrzymane wesele. Projektanci przy wykonaniu zaproszeń wykorzystają własne dotychczasowe doświadczenie a także zasugerują się nowymi trendami. Bogata oferta pozwoli realizować zamówienia dla osób o różnym guście. Na dodatek, w pracowni wykonywane są: kartki magnetyczne z datą ślubu, przywieszki do prezentów dla gości oraz księgi pamiątek, jakie goście weselni uzupełniają w dniu ślubu. Można również zamawiać winietki, zawieszki na alkohol oraz pudła na koperty.

Zamawianie zaproszeń na witrynie nie jest skomplikowane. Wystarczy przeglądać wszystkie propozycje i wybrać interesujące zaproszenia. Następnie, instrukcja poprowadzi klientów przez dalsze etapy. Przed finalizacją zakupów warto sprawdzać, czy wszystko jest bezbłędnie uzupełnione, a szczególnie liczba sztuk oraz informacje na zaproszeniu. Można też omawiać wszystko z pracownikami Margo & Bees.

na górę