Zdrowie

Klinika medycyny estetycznej Iwony Jamroży, działająca w Lublinie

Zabieg mikrodermabrazji igłowej, realizowany w klinice Iwony Jamroży w Lublinie zalicza się do zabiegów najczęściej wybieranych przez klientki. Jest to bezpośrednie podanie mniejszych dawek leków albo pozostałych substancji aktywnych śródskórnie lub podskórnie w te obszary, jakie u danej osoby muszą być poddawane zabiegowi. Wstrzykiwanie substancji do obszaru tkanki powoduje, że uwolni się ona stopniowo. Jest to świetne wyjście w wypadku: przebarwień, łojotoku, osłabienia włosów, cellulitu, bądź profilaktyki antiage. Usunięte są niewielkie zmarszczki, cienie wokół oczu, a także polepsza się całościowa elastyczność tkanki skórnej.

Warto się umawiać na spotkanie, podczas jakiej lekarz medycyny estetycznej ukaże, jakie są wskazania i przeciwwskazania do zrobienia zabiegu.

Zabiegi mikrodermabrazji igłowej wymagają cyklicznych oddziaływań, a o tym, jak często będą realizowane zadecyduje specjalistka. Po przeprowadzeniu zabiegu pacjentki zostają informowane o zaleceniach pozabiegowych. Mogą także korzystać z innych zabiegów jak na przykład medycyna estetyczna i chwalić się doskonałym wyglądem. Kompletna oferta udostępniona jest pod adresem https://www.iwonajamrozy.com, gdzie można również przeglądać referencje kliniki. Jeśli pacjentka zdecydowana jest na pakiety, to może dostosować je indywidualnie do swoich oczekiwań. Klientki kliniki doceniają to, że pakiety są w atrakcyjnych cenach.

Ceny udostępnione są na stronie. Są one aktualizowane systematycznie, a wszystko można zarezerwować online. Sporo z propozycji jest również wykonywanych sezonowo. Z kliniką można skontaktować się dzwoniąc albo internetowo. Właścicielką kliniki jest Iwona Jamroży, lekarz mająca wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej i dentystyki. Cyklicznie pogłębia ona umiejętności, biorąc udział w licznych kursach. W efekcie w klinice pojawia się coraz więcej klientek, które ufają kompetencjom specjalistki.

Back To Top